Steve Shanks: Londono maratono bėgikas mirė pakeliui namo iš lenktynių

Vyras, kuris įveikė Londono maratoną per mažiau nei tris valandas, mirė netrukus po varžybų. Steve Shanks, 45 metų vyras iš Notingemšyro valstijos, staiga mirė keliaudamas namo po renginio. Šio patyrusio bėgiko mirties priežastis kol kas nežinoma.

Londono maratono organizatoriai pareiškė didžiulę užuojautą ir yra nuliūdę dėl Shanks mirties. Jis įveikė 26,2 mylių (42,1 km) distanciją per dvi valandas ir 53 minutes.

Holme Pierrepont Running Club, kuriame dalyvavo Shanks, paskelbė pagerbimą savo tinklalapyje ir apibūdino jį kaip gabų bėgiką, kuris laimėjo daugybę klubo čempionatų visose distancijose. Taip pat buvo sukurta lėšų rinkimo puslapis, kuriame renkami pinigai išsėtinės sklerozės labdarai, kaip pagerbimo Shanksui forma.